Kątowniki i taśmy spinające

Kątowniki z tektury litej

Ze względu na swoja wysoką wytrzymałość kątowniki z tektury litej służą przede wszystkim jako usztywniacze palet, zabezpieczenie rogów oraz zabezpieczenie przed uszkodzeniem towaru podczas jego ściskania paskami. Dzięki takim kątownikom siła ściskania zostaje rozłożona. Pozwala to na znaczne zwiększenie siły docisku, a co za tym idzie wzrasta sztywność całej palety. Dzięki temu towary na palecie zostają prawidłowo unieruchomione.

Produkujemy kątowniki o różnych rozmiarach ramion, różnych grubościach, jak i dowolnej długości. Dostosowanie rozmiarów warunkuje wytrzymałość takich kątowników. W zależności od potrzeb naszych klientów mogą mieć one grubość od 2,2 mm do 10 mm.

Draco: kątowniki tekturowe paleta
Draco: kątowniki tekturowe paleta
Draco: kątowniki tekturowe
Draco: kątowniki tekturowe

 

 

 

 

 

 

  

Taśma PET

Taśma poliestrowa tzw. taśma PET jest niezwykle mocną taśmą przeznaczoną przede wszystkim do zamykania większych opakowań. Taśma ta jest odporna na rozrywanie i nie rozciąga się wzdłuż ani wszerz. Bez przeszkód taśmę PET można stosować do płynnego, maszynowego pakowania produktów. Dzięki swym właściwościom taśma ta nadje się doskonale do przewiązywania ciężkich lub przepełnionych pudełek o dużym parciu na wieko. Taśmy Pet są odporne na czynniki atmosferyczne, nie rdzewieją i nie barwią. Ponadto nie niszczą towarów podczas ich pakowania oraz nie powodują zranień podczas wiązania i odpakowywania.

Draco: taśmy PET i PP
Draco: taśmy PET i PP

Akcesoria do taśmy PET

 

W ofercie DRACO znajdziecie Państwo również akcesoria niezbędne do efektywnego używania taśm PET. Oferujemy przede wszystkim automaty do taśmowania, które wykorzystywane są tam gdzie, wymagane jest szybkie pakowanie ładunków. Wszystkie automaty są mobilne, dzięki osadzeniu ich na kołach. Sprzedajemy również napinacze do taśm. Służą one do szybkiego i łatwego napinania taśmy PET. Taśma łączona jest zapinką drucianą lub plastikową. Napinacze umożliwiają pakowanie kartonów i średniej wagi towarów na paletach. W naszej ofercie znajdują się ponadto zapinki do łączenia taśm PET: plastikowe do łączenia lekkich paczek, druciane wykonane ze specjalnego stopu stali i odpowiednio wyprofilowane oraz metalowe posiadające ostre zęby w celu uniemożliwienia wysuwania się taśmy z zapinki.

Draco: akcesoria taśmy PET
Draco: akcesoria taśmy PET

Taśma PP

Taśmy polipropylenowe są najpopularniejszymi taśmami wykonanymi z tworzywa sztucznego na rynku. Ich największymi atutami są wytrzymałość oraz uniwersalność wykorzystania. Taśmy polipropylenowe znajdują zastosowanie zarówno w klejeniu małych paczek, jak również spinaniu dużej ilości towarów na paletach. Taśmy PP są odporne na rozciąganie, mogą mieć równe wymiary oraz kolory. Dzięki tym cechom taśmy PP są wykorzystywane w różnych branżach i pozwalają usprawnić wiele działań w przedsiębiorstwie. Oferujemy Państwu taśmy, które można stosować zarówno w zgrzewarkach automatycznych, jak i półautomatycznych. Na życzenie Klienta mamy możliwość wykonania na powierzchni taśmy dowolny nadruku.

 

Akcesoria do taśm PP

W naszej ofercie posiadamy półautomaty do taśmowania. Maja one lekka i trwałą konstrukcję, są mobilne dzięki zastosowanym kółkom oraz charakteryzują się wysoka niezawodnością. Oferujemy również napinacze do taśm, które umożliwiają szybkie i łatwe napinanie taśmy PP.

Draco: akcesoria taśmy PP
Draco: akcesoria taśmy PP