Nasze Marki

Draco:   HiTape i HiStretch
Draco: HiTape i HiStretch

 

 

Nasze marki

Wraz z rozwojem firmy Draco powstały dwie, dedykowane na polski rynek marki – HiTape i HiStretch. Obie specjalizują się w produkcji profesjonalnych materiałów niezbędnych do pakowania i magazynowania przedmiotów.

Pierwsza – HiTape to wszelkiego rodzaju taśmy samoprzylepne wykonane z wysokiej jakości materiałów – folii PCV oraz kleju kauczukowego. Taśmy te używane są najczęściej do zabezpieczania przesyłek oraz zamykania opakowań tekturowych, pudeł i worków. Ich wytrzymałość pozwala też na łatwe przenoszenie przy ich pomocy nawet cięższych towarów. Poza tym taśmy z przygotowanym na indywidualne zamówienie nadrukiem to także wyjątkowe narzędzie marketingowe – nietuzinkowy nośnik reklamy Państwa firmy.

Drugą marką wywodzącą się z firmy Draco, jest HiStretch, pod którą występują elastyczne i wytrzymałe folie stretch, wykorzystywane do efektywnego pakowania i zabezpieczania praktycznie wszelkiego rodzaju towarów. Niezbędne certyfikaty potwierdzające zastosowane technologie produkcyjne i wysoką jakość produktu pozwalają na zastosowanie folii HiStretch w także przemyśle spożywczym. Folie pod marką HiStretch oferujemy w różnych szerokościach i długościach rolki, a do każdej z nich dostępne są specjalnie dedykowane akcesoria.

Firma Draco działa nieprzerwanie od ponad 10 lat oferując swoje usługi rzetelnie i terminowo. Wszystkie produkty Draco, w tym także produkowane pod marka własną HiTape i HiStretch taśmy oraz folie, cieszą się wysokim zaufaniem klientów, gdyż wykonane z doskonałej jakości komponentów są wytrzymałe, trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.